O restu.

Rest. je formálně neomezené místo, kde se každý může cítit jako doma, jednoduché, upřímné. Místo pro práci či pro setkání s přáteli. Místo, kde si můžete užít i odpočívat a samozřejmě – snít či jíst . Místo pro stolování s lehkostí, již nelze naplánovat, se sklenkou vína v jedné ruce a křupavou bagetkou v druhé. Posezení s přáteli, kdy otevřete láhev vína a budete sdílet nejen skvělé jídlo, ale také kus historie a způsobu života …

Můžete snít. Nebo můžete sníst. V restu je jedno jako druhé. Dobrého jídla si vážíme tak, že si o něm necháváme zdát. A chceme, aby to samé mohlo platit i pro naše hosty. Proto využíváme prvotřídní suroviny, a to s důrazem na dědictví tradičního vaření a farmářskou produkci.

Co vám ještě zbývá  - snít, či jíst. Odškrtávejte položky z našeho menu jednu po druhé. Začněte jedním jídlem a zbytek pro vás bude rest”. Tedy porce, které ještě musíte ochutnat. Uložte si u nás Vaše menu a příště si ho vyzvedněte. Můžete buď zopakovat stejnou volbu, pokud vám chutnalo, nebo se dát na ochutnávání restu”. 

Rest. je především Vaše restaurace.

..více v galerii
\

týdenní nabídka.